У категорії оголошень: 352
Показано оголошень: 1-20
Сторінки: 1 2 3 ... 17 18 »


Сортувати за: Дате

ПАМ’ЯТЬ

І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

 

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока, берегти. Напередодні Дня Перемоги в нашій школі проходить низка традиційних патріотичних заходів. У школі оформлено виставку « Незагасити пам'яті вогонь ... Перемагаємо. 1939-1945 рр.». У бібліотеці підготовлено виставку художньої та історичної літератури: «Шляхами подвигу і слави наших дідів і прадідів». Протягом тижня у всіх класах були проведені виховні години, присвячені перемозі над нацизмом. Також на знак єдності поколінь, були виготовлені маки!

Новини школи | Переглядів: 2 | Дата: 08.05.2021

Лисичансьнка ЗОШ І -ІІІ .ст.#6 дитяче самоврядування "Юність" приймає участь у онлайн акції " Пам'ять", метою якої є вшанування пам'яті кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни, що стала найбільш кривавою в історії людства!

Новини школи | Переглядів: 2 | Дата: 07.05.2021

Шановні учасники!

Вітаємо з успішним завершенням Регіонального творчого інтернет-конкурсу «Солов’їні далі-2021»! Дякуємо за участь! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

З повагою оргкомітет.

Новини школи | Переглядів: 2 | Дата: 04.05.2021

Участь Рою "Гайдамаки" Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ст.#6 у міському дистанційному конкурсі «Впоряд»

в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри

« Сокіл» («Джура») для старшої та середньої вікових груп!

Новини школи | Переглядів: 5 | Дата: 29.04.2021

З метою розвитку творчих здібностей дітей та підлітків, залучення дітей до української традиції з писанкарства, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини та відповідно до плану роботи Лисичанського центру науково – технічної творчості учнівської молоді протягом квітня 2021 року проводився міський конкурс з писанкарства «Писанка – натхнення душі». 

Всього на конкурс представлено 52 писанки.

У цьому році учасники повинні були написати писанку та зробити відео під час цього процесу, а також потім надати свою роботу – писанку до ЛЦНТТУМ.

За результатами конкурсу журі визначило переможців:                      ІІІ місце – ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 6, Сагадієва Софія! 

Новини школи | Переглядів: 5 | Дата: 29.04.2021

З метою створення сприятливих умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку учнівської молоді, яка цікавиться проблемами Всесвіту, виявляє схильність до науково-дослідницької роботи, захоплюється космічною історією, філософією, прагне розкрити свої творчі здібності протягом квітня 2021 р. було проведено міський етап конкурсу учнівської молоді «Космос. Людина. Духовність». На конкурс були представлені реферати, проекти, статті, малюнки.

Журі визначило переможців за номінаціями: 

Номінація «Твої можливості, людино»:

І місце –ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 6, Сагадієва Ріната!

Новини школи | Переглядів: 5 | Дата: 29.04.2021

23 квітня 2021 року в Лисичанській загальноосвітній школі №6 було проведено День цивільного захисту. Основною метою цього дня стала перевірка практичної готовності школи до ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій. До проведення Дня цивільного захисту було залучено педагогічний колектив, учнів школи, які долучилися до заходів як онлайн, так і офлайн. У День цивільного захисту було проведено різноманітні заходи: гра чімборасо "Стихійні лиха та правила поведінки людей під час стихійних лих" (6 клас), квест-ігри "Подорож стежками здоров'я" (5 клас), "Школа безпеки" (4 клас), практичні заняття з учнями 4,2 класів, конкурс малюнків "Небезпечні ситуації в нашому житті", перегляд відеофільмів про катастрофу на ЧАЄС (9 клас), змагання з виконання нормативів, вікторина "Захисти здоров'я та життя (11 клас) тощо

Новини школи | Переглядів: 16 | Дата: 24.04.2021

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Лисичансьнка ЗОШ І-ІІІ ст.#6 має не так багато можливостей, та головне – більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому вчителі та учні не просто говорять про добро та чекають його від інших, а реально діють, намагаються зробити світ кращим, красивішим своїми добрими, корисними справами.

У закладі діє волонтерський загін "Волонтерський рух Юність ЗОШ І-ІІІ ступенів №6", до складу якого входять 8 учнів, але добрі справи роблять всі учні та вчителі нашої школи - а це більше 300 осіб.

Волонтерство для школярів є невичерпним джерелом набуття громадянської освіти, можливістю вчитися та сприяти розвитку солідарності в країні, можливістю реалізувати себе у служінні суспільству. Юний волонтер завдяки соціальній діяльності, набуває практичні життєві орієнтири, досвід, оволодіває мистецтвом життєтворчості, саморозвитку особистості.

Волонтерський рух Юність ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 діє у різних напрямках:

Прибирання та охорона культурних та історичних пам'ятників;
Соціальна допомога інвалідам, сиротам, людям похилого віку, просвітницька діяльність, пропаганда здорового способу життя;
Пошукова робота «Волонтерська діяльність»;
Благодійна допомога тим, хто опинився у складних життєвих обставинах;
Проведення патріотичних акцій, операцій, проектів, пам’ятних лінійок та інших заходів;
Вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни, війни в Афганістані, АТО;
Шефство над ветеранами Другої світової війни, дітьми війни;
Проведення благодійних ярмарок, акцій з метою надання адресної допомоги;
Догляд за пам’ятниками та могилами загиблих воїнів;
Учні закладу регулярно беруть участь у прибиранні братської могили.

Новини школи | Переглядів: 16 | Дата: 24.04.2021

Участь дитячого самоврядування"Юність" Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ст. #6 у міському дитячо-юнацькому літературному конкурсі «Проба пера» присвячений 150 річчю з дня народження Лесі Українки. 

Новини школи | Переглядів: 16 | Дата: 23.04.2021

У Лисичанській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 відбулися урочисті заходи, присвячені Всесвітньому Дню Здоров’я, який відзначається щороку 7 квітня. Цей день припадає на день створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, статут якої було прийнято 7 квітня 1948 року.
День здоров’я – це день нагадування, що кожна людина планети несе велику відповідальність за своє існування. Крім цього, кожен з нас повинен дбати про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.
https://www.facebook.com/lisshkola6/videos/

Новини школи | Переглядів: 26 | Дата: 18.04.2021

У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії у Лисичанській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 організовувались тематичні заходи: часи-реквієми, тематичні книжкові виставки, зустрічі з воїнами, класні години тощо. Долучилися до Всеукраїнської тихої акції «Янголи пам’яті» у знак скорботи хвилиною мовчання школярі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Проведення таких заходів дає змогу кожному підлітку усвідомити на скільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні.
Для 8-х - 11х класів був проведений виховний захід, присвячені Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні «Гідності хай промінь не згасає!» та флешмоб «Зав’яжи стрічку Пам’яті на честь Героїв».
У 5-6 класах відбувся виховний захід “Україна-територія гідності і свободи”, присвячений подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні. Проведена акція “Запали свічку”. Учні прослухали пісню-реквієм Небесної Сотні “Пливе кача” та переглянули тематичний фільм “Ангели майдану”.
У 1-4 класах пройшли інформаційні експрес-хвилинки “Герої нашого часу”, на яких маленькі учні проспівали Гімн Україні та малювали долоньки щастя з побажаннями миру та добра.
У 5-11 класах проведено Уроки Мужності «Небесна сотня: Герої не вмирають».


Новини школи | Переглядів: 18 | Дата: 18.02.2021

Відділ освіти військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Лисичанської міської ради Луганської області.
Місце знаходження Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Лисичанської міської ради Луганської області: вул. Миру, 45, м. Новодружеськ, Луганська область.


Вимоги до конкурсу

Новини школи | Переглядів: 23 | Дата: 10.02.2021

29 січня в Лисичанській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 проведено ряд виховних заходів з метою вшанування пам’яті мужніх героїв, що поклали своє життя за самостійність, волю та незалежність України під час героїчного бою на залізничній станції Крути.
Так, для учнів 5-7-х класів у шкільній бібліотеці організовано виставку історичної літератури та проведено бібліотечний урок «Пам’ятаємо героїв Крут».
Для старшокласників проведений тематичний урок «Крути – наша слава, наша історія», де учні 10–11 класів підготували історичний матеріал про події, які відбулися 29 січня 1918 року. Діти мали можливість переглянути документальні відеофільми та обговорити питання патріотизму героїв битви за круглим столом, який пройшов у формі дискусії. Кожен з учнів висловив власну думку щодо цих подій. В кінці заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про героїв Крут, які стали символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.
Новини школи | Переглядів: 16 | Дата: 29.01.2021

Український народ протягом століть мріяв про незалежну єдину соборну державу. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки - об'єднання східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу. І хоч тоді українцям реалізувати бажаного не вдалося, однак ця подія стала яскравим виявом їх прагнення до національної єдності. Саме тому ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.
Висловлюю велику вдячність всім, хто у скрутні для нашої країни часи постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів.

Всім нашим учням, батькам, вчителям сердечно бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!
Запрошуємо до перегляду онлайн-фотовиставки до Дня Соборності України на сторінці Фейсбук Луганського обласного центру дитячо- юнацького туризму та краєзнавства:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1137173676713299&id=296017590
828916 ;
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1137180806712586&id=296017590
828916
Новини школи | Переглядів: 24 | Дата: 21.01.2021

На період з 11 січня по 24 січня 2021 року навчальний процес  в Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 буде здійснюватися дистанційно:

 

- для учнів 1 – 4 класів  -   через групи Viber  з проведенням онлайн-уроків  на платформі  Zoom;

 - для учнів  5 – 8 класів  - на блозі «Дистанційне навчання (Лисичанська ЗОШ№6)», з проведенням онлайн-уроків на  платформі  Zoom; 

- для учнів 9 – 11 класів -  через Google Класи  з проведенням онлайн-уроків  на платформі  Zoom та в Google Meet.

 

ПІДСТАВА:  рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 17.12.2020 №55, з урахуванням Постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та листа МОН від 15.12.2020 №1/9-692 «Про запровадження карантинних обмежень»

 

Більш детальна інформація розміщена на сторінці Дистанційне навчання 

Новини школи | Переглядів: 50 | Дата: 09.01.2021

Під час зимових канікул:
• пам’ятай, що на вулиці слизько і тому потрібно ходити повільно, маленькими кроками;
• переходити дорогу слід в спеціально відведених місцях;
• не грайся і не катайся на санчатах чи лижах поблизу дороги;
• не ковзайся на льоду без дорослих, навіть якщо тобі здається, що лід товстий;
• не ходи під дахами будинків: можуть впасти бурульки!
• Дітям забороняється купувати та використовувати піротехнічні засоби. Бенгальськими вогнями та петардами користуються тільки дорослі в спеціально облаштованих місцях;
• коли виходиш з дому, не забувай вимикати електроприлади з розеток;
• при відсутності дорослих не відкривай двері незнайомим людям;
• не бери у руки незнайомі предмети, а місце їх знаходження повідом дорослим.

Шановні батьки! Потурбуйтеся про безпеку вашої дитини!

Бажаємо гарних канікул!
Новини школи | Переглядів: 16 | Дата: 29.12.2020

НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ!
« 2020»
Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашій школі. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно, веселим флешмобом!
Новини школи | Переглядів: 24 | Дата: 24.12.2020

Рік за роком з краю в край
Йде Угодник Миколай!!!
Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес, за традицією Миколай приносить чемним дітям подарунки.
Саме на передодні свята 18 грудня в Лисичанській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 відбулося дитяче свято до дня Миколая Чудотворця.
Учні з нагоди свята підготували літературно – музичну композицію. Швидко минув час, пролунали вірші і пісні про Миколая і настала довгоочікувана мить подарунків. Всі учні класу з рук помічників Святого Миколая отримали солодкі подарунки.
День Святого Миколая – особливе, світле, хвилююче свято, адже окрім подарунків він приносить у кожну оселю радість і надію.
Новини школи | Переглядів: 23 | Дата: 18.12.2020

Представники патрульної поліції завітали в гості до учнів Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ст. №6. та провели профілактичні бесіди щодо безпеки дорожнього руху. Безпека життєдіяльності школярів – один із пріоритетних напрямків робити педагогічного колективу нашої школи. Щоб не допустити нещасних випадків та уникнути травматизму дітей на дорозі, спільно з патрульними поліцейськими було здійснено профілактичні заходи.
Під час бесіди представники поліції ознайомили учнів з позиціями регулювальника, що дозволяють або забороняють рух пішоходів, нагадали сигнали світлофора та повторили основні Правила дорожнього руху.
Наприкінці зустрічі учні пообіцяли своїм гостям неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху і кожного разу перед тим, як вийти на вулицю, згадувати про те, чому їх вчили поліцейські.


Новини школи | Переглядів: 38 | Дата: 15.12.2020