Новини школи

Березень
1. Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення.
2. Правила поведінки під час весняних канікул (ПДР пожежна безпека, правила енергобезпеки, ВНП, поведінка в лісі, біля водойм, культура поведінки в громадських місцях).

Квітень
1. Бережне ставлення до природи як джерела здоров'я людини і естетичної насолоди.
2. Надання першої допомоги у випадках опіків, отруєнні газом тощо.
3. Життя за правилами Covid-19.
4. Бесіда з правил дорожнього руху. Дороги – артерії міста.

Травень
1. Правила безпеки при переході через залізничні колії, перебуванні на платформах і в потягах.
2. Рекомендації з профілактики нової коронавирусной інфекції в домашніх умовах.
3. Небезпечне місцезнаходження для дітей – будівельний майданчик.
4. Правила поведінки під час літніх канікул (ПДР пожежна безпека, правила енергобезпеки, ВНП, поведінка в лісі, біля водойм, культура поведінки в громадських місцях, під час пересування на велосипеді, дотримання правил в умовах карантину). Як запобігти отруєнню грибами.
Новини школи | Переглядів: 27 | Дата: 26.05.2020

Заходи:
1. Онлайн – хвилинка «Українці в боротьбі за волю» присвячені Першому зимовому походу військ УНР;
2. Інтелектуальне лото «Разом - ми нація»;
3. Огляд – портрет «Війна пройшла по їхніх долях. Українська революція 1917-1921р.р. в художніх творах»;
4. Коментований перегляд відеофільму «Українська революція. Початок революції. Доба Української Центральної Ради, 1917-1918 рр.».
Новини школи | Переглядів: 22 | Дата: 26.05.2020

Прийміть вітання з нагоди Дня Європи! Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. Це – день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. День Європи є ще однією чудовою нагодою для українців нагадати іншим і підтвердити, що українці – європейська нація.
1. Віртуальна мандрівка країнами Європи (https://www.youtube.com/watch?v=KqsIKUweI1Q&feature=share&fbclid=IwAR1BP2-_HzOKfufS0_P-fS855jtFXJffsxPb-zTGA2l6wiYPkuqrAPtdZmY)
2. Мандруємо столицями європейських країн.(https://www.youtube.com/watch?v=ZbmiA3rAJko
3. Онлайн - журнал «Історія рідного краю в контексті європейської історії»
4. Онлайн - дайджест «Європа – наш спільний дім», «Історія Євросоюзу»
«Перспективи вступу України до ЄС»;
5. Онлайн – презентация «Як спланувати подорож Європою» (https://podorozhuy.com.ua/jak-splanuvati-podorozh-europoju/?fbclid=IwAR23NlVvyMwsUB5A2B-jgKOw4ejlsiOWO8nsJ1u8IDzP9PID8bfhEzFbBEw
6. Все про Європу в бібліотеках https://www.facebook.com/about.eu.in.library/
7. Онлайн-квіз «Відгадай країну ЄС» (https://bit.ly/3cwZXWJ)
8. Перегляд дистанційного курсу "Що таке європейська ідея?" або "Як розуміти "європейський" вектор розвитку України?» (https://vumonline.ua/course/what-is-the-european-idea/)
Новини школи | Переглядів: 27 | Дата: 20.05.2020

18 травня День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.Саме 18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.
1. Перегляд фільмів «Хайтарма», «Чужа молитва»;
2. Перегляд відеохроніки «Депортація»;
3. Перегляд віртуальної фотовиставки «18 травня 1944 року — трагічна дата в історії кримськотатарського народу. Боротьба за повернення на Батьківщину. Інтеграція в демократичній Україні»; Джерело: https://www.pedrada.com.ua/news/4259-qqn-17-m5-17-05-2017-na-vshanuvannya-pamyat-pro-jertv-genotsidu-krimskotatarskogo-narodu
4. Акція «Запали свічку пам’яті у своєму серці»;
5. Онлайн - реквієм «Трагічна дата в історії кримськотатарського народу».
6. МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗА ПРАВА КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ – РІЧНИЦІ ДЕПОРТАЦІЇ КРИМСЬКИХ ТАТАР (https://old.uinp.gov.ua/news/metodichni-materiali-do-dnya-borotbi-za-prava-krimskotatarskogo-narodu-richnitsi-deportatsii-kr)
сайт Українського інституту національної пам’яті зі зручним функціоналом. Сайт доступний за посиланням - https://uinp.gov.ua/
Новини школи | Переглядів: 24 | Дата: 15.05.2020

День Перемоги – свято сивини
Наших прадідів, дідів і хто молодший.
Навіть тих, хто не бачив війни –
Але її крилом зачеплений був кожен, –
Вітаємо з Днем Перемоги!

До відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня)

Новини школи | Переглядів: 27 | Дата: 07.05.2020

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) навчальний 2019/2020 рік буде завершено в умовах дистанційного навчання. Підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів буду проведено на основі результатів оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання за другий семестр та підсумкових контрольних робіт ( на підставі  Листа МОН № 1/9-213 від 16.04.20 року)

З метою своєчасної підготовки до контрольних робіт та планування навчального часу під час дистанційного навчання для ознайомлення розміщуємо Графік дистанційних контрольних робіт на травень 2020 р.

Новини школи | Переглядів: 26 | Дата: 04.05.2020

Шановні батьки, учні та вчителі!

6 квітня 2020 року за сприянням Міністерства освіти і науки України розпочала свою роботу Всеукраїнська школа онлайн - телеуроки для учнів 5-11 класів. На  українських телеканалах щодня о 10.00  для вас проводять уроки найкращі вчителі України. Приєднуйтесь до онлайн - уроків за розкладом

Новини школи | Переглядів: 35 | Дата: 07.04.2020

Шановні учні та батьки!

 Адміністрація Лисичанської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №6 повідомляє, що під час карантину навчання буде здійснюватися дистанційно:

  • для учнів початкових класів у створених групах Viber будуть подані завдання та проведені консультації;
  • для учнів середньої та старшої школи створено блог "Дистанційне навчання", на якому розміщено завдання для кожного класу ( посилання на блог https://distancenavigation.blogspot.com

Виконані завдання обов'язково надсилайте  на перевірку вчителям на електронні пошти, які зазначені на сайті дистанційного навчання школи

Новини школи | Переглядів: 63 | Дата: 17.03.2020

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Це свято не обійшло увагою і вчителів Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6. Так, 6 березня для прекрасної половини вчителів в фойє був проведений феєричний святковий концерт, у якому взяли участь всі вихованці з1- по 11 кл. Святкову атмосферу підтримували вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії. Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія вчителів щиро дякувала учасникам творчого колективу учнів за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.
Тож, дорогі вчителі, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!


Новини школи | Переглядів: 36 | Дата: 11.03.2020