
03.12.2015 в Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 були проведені різноманітні заходи, присвячені Всесвітньому дню інвалідів.
З метою ознайомлення дітей з Державними програмами соціальної підтримки інвалідів в Україні, розвитку особистісної культури учнів, толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями, подолання соціальних бар’єрів, виховання толерантного ставлення, підтримки, співчуття до інвалідів, класними керівниками було проведено єдиний урок під гаслом «Дивись на нас, як рівних», які були різні за темою та формою проведення: у 10 класі година спілкування "Можливості – обмежені, здібності – безмежні», у 2 класі – «Вони бажають, щоб їх розуміли», у 3 класі – «Я такий самий, як і ти»;

у 7 класі - «На крилах добра і милосердя», в 11 класі тематична година «У колі людських турбот», у 6 класі фотогалерея «Вони бажають, щоб їх розуміли», у 1 класі відбувся урок доброти «Поділись своїм добром»; у 4 класі переглянуто відеоролик «Досягнення параолімпійців», а у 8 класі було проведено відеоурок-обговоренням «Перемогти себе».


У бібліотеці школи було підготовлено виставку-експозицію до Міжнародного дня інвалідів.
Особливим був день і для дітей з обмеженими можливостями, які отримали від учнівства школи подарунки.
|