Волонтерство сприяє вихованню юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції. Волонтерська діяльність активізувалась у Лисичанському ліцеї №6 у зв’язку з подіями на Сході України. Члени рою «Гайдамаки» стали координаторами цієї роботи, вони ініціюють проведення акцій на підтримку воїнів-захисників, які відстоюють незалежність і цілісність України в зоні військових дій, своїх ровесників, що проживають у зоні військового конфлікту.

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Лисичанського ліцея  #6 має не так багато можливостей, та головне – більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому вчителі та учні не просто говорять про добро та чекають його від інших, а реально діють, намагаються зробити світ кращим, красивішим своїми добрими, корисними справами!

 


Нормативно - правове забезпечення

*УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №580/2015 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2021 роки"

 * ПОЛОЖЕННЯ «Про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру “Сокіл” (“Джура”), затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 р. № 845

* НАВЧАЛЬНО – МЕТОДИЧНИЙ  ПОСІБНИК « Муштровий впоряд» дитячо–юнацької військово–спортивної патріотичної гри «СОКІЛ» («ДЖУРА») Українського козацтва 


Результативність роботи

 

Вітаємо з заслуженим І місцем команду "Гайдамаки"  у міській інтелектуальній онлайн- грі«Відун». Ми пишаємося вашими досягненнями! Так тримати шкільна родина!!!


"Небесна сотня"

​​​​​​

«Вас пам’ятати будемо завжди

Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні

За нашу й вашу мирну Україну…»

 


Зустрічі з ветеранами-інтернаціоналістами

«Солдати Афганістану»


«Скорботний 33-й»


Міський конкурс

 «Візитівка рою»


Заходи до Дня Захисника України


Загальношкільний  флешмоб

“ Мирне небо“

 


Всеукраїнська акція

“Чиста Земля”


Тиждень Безпеки


Акція «Обеліск»


Відкриття Військово- патріотичної гри "Джура"