До уваги випускників 2020 року!

Одеський державний університет внутрішніх справ розпочав відбір кандидатів для вступу за державним замовленням.
Для тих, хто хоче стати курсантом Одеського державного університету внутрішніх справ, заклад вищої освіти пропонує навчання за наступними спеціальностями:
081 «Право» (факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування; Херсонський факультет), термін навчання 4 роки.
ЗНО: українська мова та література; історія України, математика або іноземна мова;

262 «Правоохоронна діяльність» (факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції; факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності; Херсонський факультет).
ЗНО: українська мова та література; історія України.

Хто ще не встиг подати онлайн електронну заявку на Порталі для кандидатів на навчання у заклади вищої освіти МВС України, і мріє стати поліцейським, будь ласка не втрачайте такої можливості, зайдіть за посиланням https://osvita.np.gov.ua та зареєструйтеся шляхом заповнення анкети.

У зв’язку з карантином прийом документів від кандидатів на навчання до Одеського державного університету внутрішніх справ за державним замовленням в територіальних відділах або відділеннях Національної поліції за місцем проживання, а також у відділі кадрового забезпечення Одеського державного університету внутрішніх справ тимчасово призупинено, попередньо до 24 квітня. Після закінчення карантину роботу в даному напрямку буде відновлено.

Телефони для довідок: 094 951 80 09, (048) 795 50 08, 0966828463.
Також на офіційному сайті Одеського державного університету внутрішніх справ цілодобово працює діалогове вікно, в якому ви онлайн можете писати та задавати ваші запитання щодо вступу!
Дякуємо Вам за сприяння в профорієнтаційному інформуванні школярів щодо здобуття професії поліцейського.До уваги випускників 2019 року!


Одним з найважливіших виборів, який кожен з нас здійснює у своєму житті, є правильний вибір професії.
Лисичанський ВП ГУНП в Луганський області пропонує до вступу на навчання вищі навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України:
- Харківський національний університет внутрішніх справ,
- Луганський університет внутрішніх справ,
- Дніпропетровській державний університет внутрішніх справ,
- Одеський державний університет внутрішніх справ,
- Національна академія внутрішніх справ,
- Львівський державний університет внутрішніх справ.
Перевагами навчання у вищих навчальних закладах МВС України є:
1. навчання здійснюється за державним замовленням (бюджетна форма навчання),
2. викладання дисциплін здійснюється на високому рівні педагогічним складом з досвідом роботи,
3. після закінчення навчальних закладів, випускники обов’язково працевлаштовуються,
4. проживання в сучасних гуртожитках, харчування та забезпечення форменим одягом – безкоштовно,
5. проходження практики та стажування здійснюється в підрозділах Національної поліції України,
6. можливість продовжити навчання в магістратурі, ад’юнктурі, аспірантурі, докторантурі.
Для навчання запрошуються випускники закладів загальної середньої освіти та закладів професійної освіти, які отримали повну загальну середню освіту, віком до 25 років.
Вступ до вищих навчальних закладів МВС України проводиться тільки по направленню територіального відділу поліції. Тому, бажаючим вступити у 2019 році до вищих навчальних закладів системи МВС України необхідно протягом листопада – грудня 2018 року звернутися до сектору кадрового забезпечення Лисичанського відділу поліції, що знаходиться за адресою: м. Лисичанськ, вул. Мендєлєєва, 71. Довідки за телефоном: (06451)-7-04-63».