Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Категорія

 
 

1

Бабушкіна Наталія Миколаївна

Завідуюча бібліотекою

 Спеціаліст І категорії

 

2

Бушуєва Наталія Володимирівна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст ІІ категорії

 

3

Висоцька  Анета  Нодоріївна

вчитель історії, права, географії

Керівник гуртка

Спеціаліст І категорії

 

 

4

Гаврилюк Олена Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

 Спеціаліст І категорії

 

 

5

Гак Марина Олексіївна

Психолог, соціальний педагог

Спеціаліст

 

6

Губарева Ельвіна Едуардівна

вчитель

математики

 Спеціаліст вищої категорії

 

7

Губкіна Наталія Леонідівна

вчитель англійської мови,

основ здоров’я

Спеціаліст І категорії

 

8

Дробаха Наталія Іванівна

вчитель російської мови та літератури

 Спеціаліст вищої категорії

 

9

Зав'ялов Віктор Анатолійович

вчитель фізкультури,

Захисту Вітчизни

 Спеціаліст І категорії

 

10

Коняхін Ігор Євгенійович

 

Директор,

вчитель музики

 Спеціаліст вищої категорії,

звання «Старший учитель»

 

11

Коняхіна Ганна Олегівна

вчитель української мови та літератури, інформатики,  зарубіжної літератури

Спеціаліст вищої категорії, звання «Учитель-методист»

 

12.

Леонтєва Ірина Володимирівна

 

Заступник директора з виховної роботи

вчитель обслуговуючої праці, захисту Вітчизни

Спеціаліст

 

13. 

Мєніна Ольга Василівна

вчитель початкових класів

Спеціаліст, звання «Старший учитель»

 

14.

Монжосова Наталія Вікторівна

Вчитель фізики, інформатики, астрономії, економіки

Спеціаліст

 

15.

Губанова Анастасія Юріївна

вчитель хімії, біології

Спеціаліст

 

16.

Панасенко ОленаПавлівна

вчитель історії, екології, сходинок до інформатики, предмету «Людина і суспільство»

 Спеціаліст І категорії

 

17.

Пліс Світлана Володимирівна

вчитель початкових класів

 Спеціаліст І категорії,  звання «Старший учитель»

 

18.

Попова Катерина Юріївна

Педагог - організатор

Спеціаліст

 

19.

Семенова Наталія Анатоліївна

Вчитель початкових класів

 Спеціаліст ІІ категорії

 

20.

Топіліна ТетянаАнатоліївна

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи,

учитель математики, інформатики

Спеціаліст вищої категорії,  звання «Учитель-методист»

 

21.

Чумаченко Марина Вікторівна

Вихователь ГПД

Без категорії

 

22.

Шубіна Аліна Володимирівна

вчитель англійської мови,

 Спеціаліст ІІ категорії

 

23.

Щапарь Олена Миколаївна

Керівник гуртка

Спеціаліст І категорії