Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Категорія

 
 

1

Бабушкіна Наталія Миколаївна

Завідуюча бібліотекою

 Спеціаліст І категорії

 

2

Бушуєва Наталія Володимирівна

учитель початкових класів, англійської мови

Спеціаліст І категорії, 

"Старший учитель"

 

3

Висоцька  Анета  Нодоріївна

учитель історії, права, географії

 

Вища категорія, "Старший учитель"

 

 

4

Базарова Олександра Вадимівна

учитель української мови та літератури

 Спеціаліст 

 

 

5

Смалій Юлія Миколаївна 

учитель

обслуговуючої праці, інформатики

 Спеціаліст 

 

6

Дробаха Наталія Іванівна

вчитель російської мови та літератури

 Спеціаліст вищої категорії,  "Старший учитель"

 

7

Коняхін Ігор Євгенійович

 

Заступник директора з НВР, 

учитель музики

 Спеціаліст вищої категорії,

звання «Старший учитель»

 

8

Коняхіна Ганна Олегівна

вчитель української мови та літератури, інформатики, зарубіжної літератури

Спеціаліст вищої категорії, звання «Учитель-методист»

 

9

Леонтєва Ірина Володимирівна

 

 Директор школи 

основи здоров'я 

Спеціаліст

 

10

Грігоров Андрій Миколайович

учитель фізичної культури, захисту України

Спеціаліст

 

11

Монжосова Наталія Вікторівна

Заступник директора з НВР

Учитель фізики

 Спеціаліст ІІ категорії

 

12

Панасенко ОленаПавлівна

учитель історії,  інформатики, природознавства

 Спеціаліст вищої категорії,

звання «Старший учитель»

 

13

Пліс Світлана Володимирівна

учитель початкових класів

 Спеціаліст І категорії,  звання «Старший учитель»

 

14

Докторович Яна Олександрівна

практичний психолог

Спеціаліст

 

15

Семенова Наталія Анатоліївна

учитель початкових класів, англійської мови

 Спеціаліст І категорії

 

16

Топіліна ТетянаАнатоліївна

учитель математики

Спеціаліст вищої категорії,  звання «Учитель-методист»

 

17

Нестеренко Яна Ярославівна

педагог-організатор, 

керівник гуртка

Спеціаліст

 

18

Шубіна Аліна Володимирівна

вчитель англійської  та французької мови

 Спеціаліст І категорії

 

19

Шапарь Олена Миколаївна

Керівник гуртка

Спеціаліст 

 
20

 Колесник Тетяна Валеріївна

учитель хімії, біології

Спеціаліст   
21 Чеботарьова Тетяна Борисівна вихователь ГПД спеціаліст