Наша команда – весела та дружня!

Ми всі різні!

Ми радіємо успіхами один одного- адже це успіх усієї команди!

Гордість нашої школи!

Ми впевнені, що нудьгувати з нами, вам не доведеться!

Приєднуйтесь до Ради Лідерів.

 


НОВИНИ


Рій "Гайдамаки "взяли участь у міському конкурсі презентації роїв "Ватра"

 

Вчора, 16 жовтня, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю, згуртувавшись у рої, з глибоким національним переконанням, в залі зібрались хлопці та дівчата. Саме цього дня стартував черговий міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») творчо-мистецький конкурс «Ватра».

У цьогорічній грі участь взяли 17 козацьких роїв загальноосвітніх шкіл міста. Протягом 12 хвилин кожна команда представляла театралізоване дійство, яке за змістом відповідало темам Української революції 1917-1921 рр., історії українського козацтво, подій сучасної історії, видатних особистостей України. Юні учасники в презентаційній формі ознайомили глядачів з устроєм життя та організацією свого рою. Представлені композиції об’єднували різні жанри: козацькі марші, українські народні та сучасні пісні, жарти, елементи бойових мистецтв.

 

 

 

 


Вибори голови учнівського співуправління 

Сенс учнівського співуправління  в сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.
Участь у співуправлінні і допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність. 

У вересні 2018 року у Лисичанській ЗОШ №6 відбулися вибори Голови шкільного учнівського співуправління . Відповідно до Положення про вибори учнівського сспівуправління кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 7-11 класів , який має авторитет у класі та школі. 
Свої кандидатури на посаду Голови учнівського співуправління  подали двое учениць – Олеся Ожиговецька  (8  клас),  Віктория Ревенко   (9 клас).   Кандидати презентували ,  свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним. 
Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування Головою учнівського співуправління  більшістю голосів було обрано ученицю 9 класу Ревенко Вікторію
Вітаємо новообраного голову з перемогою, бажаємо їй  впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя школи. 

 

 


 Свято до Дня Миру «Діти України за мир».

Наша школа бажає всім людям мирного та щасливого життя