Наша команда – весела та дружня!

Ми всі різні!

Ми радіємо успіхами один одного- адже це успіх усієї команди!

Гордість нашої школи!

Ми впевнені, що нудьгувати з нами, вам не доведеться!

Приєднуйтесь до Ради Лідерів.

 


НОВИНИ


Вечір з  Миколаєм

 

"Святий Миколай іде, нам подарунки несе", під такою назвою пройшов захід для майбутніх першокласників, в стінах Лисичанської загальноосвітньої школи №6 , який провели члени учнівського співуправлння

Рій "Гайдамаки "взяли участь у міському конкурсі презентації роїв "Ватра"

 

Вчора, 16 жовтня, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю, згуртувавшись у рої, з глибоким національним переконанням, в залі зібрались хлопці та дівчата. Саме цього дня стартував черговий міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») творчо-мистецький конкурс «Ватра».

У цьогорічній грі участь взяли 17 козацьких роїв загальноосвітніх шкіл міста. Протягом 12 хвилин кожна команда представляла театралізоване дійство, яке за змістом відповідало темам Української революції 1917-1921 рр., історії українського козацтво, подій сучасної історії, видатних особистостей України. Юні учасники в презентаційній формі ознайомили глядачів з устроєм життя та організацією свого рою. Представлені композиції об’єднували різні жанри: козацькі марші, українські народні та сучасні пісні, жарти, елементи бойових мистецтв.

 

 

 

 


Вибори голови учнівського співуправління 

Сенс учнівського співуправління  в сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.
Участь у співуправлінні і допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність. 

У вересні 2018 року у Лисичанській ЗОШ №6 відбулися вибори Голови шкільного учнівського співуправління . Відповідно до Положення про вибори учнівського сспівуправління кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 7-11 класів , який має авторитет у класі та школі. 
Свої кандидатури на посаду Голови учнівського співуправління  подали двое учениць – Олеся Ожиговецька  (8  клас),  Віктория Ревенко   (9 клас).   Кандидати презентували ,  свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним. 
Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування Головою учнівського співуправління  більшістю голосів було обрано ученицю 9 класу Ревенко Вікторію
Вітаємо новообраного голову з перемогою, бажаємо їй  впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя школи.