Воркшоп "Використання веб-сайтів в освітній діяльності"
01.01.2018, 18:58

 

26 грудня 2017 року в Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 в рамках дослідно-експериментальної роботи відбувся обласний воркшоп (семінар) для керівників освітніх закладів «Використання веб-сайтів в освітній діяльності».

Учасників семінару привітали головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Бондаренко Л.В., завідувач КУ «Лисичанський методичний центр» Карпова Є.В., завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання, кандидат педагогічних наук  Буряк О.О. У роботі воркшопу  також взяли участь старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання Луганського інституту післядипломної педагогічної освіти Степаненко А.І.,  методист кафедри управління   Мартинова В.П., методист КУ «Лисичанський методичний центр» Довгопола О.В.

Частина інфообміну розпочалася з виступу  директора  школи Коняхіна І.Є., який представив здобутки та результати роботи школи як навчально-експериментального закладу регіонального рівня.

 

Далі учасники розподілилися за групами  і продовжили  роботу у воркшоп-студіях, де  завдяки творчій взаємодії  розв’язували проблемні питання:

  • чи є самоосвіта як компонент інформальної освіти шляхом до підвищення професійної компетентності вчителя;
  • які сучасні ІКТ є найбільш ефективними для формування інформаційно-цифрової компетентності педагога;
  • як перетворити стрес на один із  ресурсів інноваційної діяльності педагога;
  • чому сприяє використання веб-сайтів в освітній  діяльності.

  

У рамках практичної частини учасники семінару  відвідали воркшоп-майтерні,  де навчилися створювати хмари тегів в середовищі Tagul, використовувати власне створену інтерактивну дошку Padlet для сумісної роботи вчителя та учнів, працювати з ресурсом Wizer.mi для інтерактивного опитування.

  

Родзинкою воркшопу став майстер-клас від Степаненко Анни Іллівни, старшого викладача кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО, про використання QR-кодів в освітньому процесі та можливість поділитися враженнями про участь у роботі воркшопу через використання інтерактивної дошки Padlet, на якій розміщено всі матеріали семінару.

 

 

Додав: Aylin |
Переглядів: 60 | Рейтинг: 0.0/0