Інноватика в сучасній освіті 2016
06.11.2016, 16:59

Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2016» зібрав освітян України 25–27 жовтня в Київському Палаці дітей та юнацтва. На масштабному комплексному заході щоріч восени представляють свої інноваційні досягнення провідні національні вищі навчальні заклади, наукові установи, обласні й міські органи управління освітою, професійно-технічні навчальні заклади, науково-методичні центри, загальноосвітні, дошкільні й позашкільні вітчизняні та закордонні заклади освіти.

Уже традиційною стала участь у Міжнародному форумі освітян Луганської області. Цього року в складі  делегації  були представники Лисичанської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №6, де репрезентували досвід роботи щодо створення освітньо-виховної траєкторії нової 

української школи в номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику» 

Представлений досвід було відзначено Дипломом лауреата конкурсу І ступеня та почесною відзнакою "Лауреат конкурсу І ступеня" .

 

Додав: Aylin |
Переглядів: 84 | Рейтинг: 0.0/0